Tanie w eksploatacji drukarki atramentowe Brother

Drukarki atramentowe i urządzenia wielofunkcyjne firmy Brother są bardzo cenione wśród użytkowników tego rodzaju sprzętu. Zwolennicy tego producenta podkreślają bardzo korzystny stosunek jakości produkowanych przez niego urządzeń do ich ceny. Zwracają również uwagę na niewielki koszt wszystkich materiałów eksploatacyjnych, który często okazuje się znacznie niższy niż w przypadku konkurencyjnych produktów innych firm. Czasami oryginalne tusze Brother są na tyle tanie, że nie opłaca się produkować do nich zamienników.

https://drox.pl/cat-pol-1214553885-Brother.html

Fabrycznie instalowane atramenty

Firma ta ma zresztą bardzo dobrą politykę odnośnie instalowanych w nowych drukarkach pojemników z atramentem, które zazwyczaj pozwalają na wygodną i komfortową pracę przez dłuższy okres czasu. W najnowszych modelach z niektórych serii instalowane fabrycznie atramenty pozwalają na wydrukowanie bardzo dużej ilości stron.

Wydajne pojemniki z tuszem

Stosując wyłącznie czarnobiały atrament możemy wydrukować 2400 stron. Za pomocą kolorowego tuszu możemy wydrukować 1300 stron zanim będziemy musieli kupić nowe tusze Brother przeznaczone dla konkretnego modelu drukarki. Tak duża wydajność atramentu w połączeniu z niewygórowaną ceną sprawia, że są to urządzenia bardzo chętnie kupowane do użytku domowego jak również do niewielkich firm.

Obniżenie kosztów związanych z codziennym użytkowaniem drukarki jest bardzo dużym atutem w stosunku do innych urządzeń tego typu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Drukowanie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.