Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3053 – co warto wiedzieć przed zakupem?

Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3053 ma wbudowany nie tylko popularny port USB 2.0, ale również interfejs WiFi 802.11b/g/n, dzięki któremu można drukować dokumenty bezprzewodowo. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie zwłaszcza, jak z drukarki musi korzystać kilku użytkowników.

Tusze do Canon Pixma MG3053

Bezprzewodowe drukowanie

W dzisiejszych czasach dzięki interfejsowi WiFi można drukować nie tylko z komputerów przenośnych, ale również z tabletu albo nowoczesnego smartfona. Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3053 wyposażone jest w specjalną aplikację Canon PRINT Inkjet/SELPHY, która zapewnia bezprzewodowe drukowanie i bezpośrednie skanowanie do urządzeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić sporo cennego czasu i nerwów.

Tanie drukowanie dla każdego

Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3053 jest bardzo tanie w eksploatacji. Osoby, które chcą znacząco ograniczyć koszty wydruków powinny postawić na atrament XL o dużej pojemności, dzięki któremu można zaoszczędzić nawet 30%. Drukarka Canon Pixma MG3053 doskonale nadaje się nie tylko do drukowania dokumentów tekstowych, ale również do drukowania wysokiej jakości zdjęć. W tym konkretnym przypadku pamiętać należy o tym, aby postawić na specjalistyczny papier fotograficzny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Drukowanie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.